Світ очима бродяг

70 фактів про Південну Корею

Південна Корея

Цікаві факти про Південну Корею від української емігрантки, що мешкає у цій країні.

1. Корея – дуже безпечна країна. Дівчина може не боятися пройтися вночі по спальному району поодинці.

2. Випадки страшного злочину, на зразок вбивства, зараховуються до безпрецедентних і тижнями висвітлюються в місцевих новинах.

3. Найкращий час для відвідування Кореї – весна, коли розквітають вишні, і осінь, коли жовтіє листя на деревах. Взимку дуже холодно і вітряно, влітку неймовірно спекотно, волого і дощить.

4. Територія країни дуже маленька, тому цивілізація проникла у всі її куточки. У Кореї неможливо заблукати, і зовсім глухих сіл тут немає.

Південна Корея

5. Найпопулярніший вид спорту в Кореї – бейсбол. У нього грають усі, від малого до великого, бейсбольна біта є практично у кожного. На бейсбольних матчах, особливо великих – завжди аншлаг.

Південна Корея

6. На другому місці за популярністю – гольф. У нього грають чоловіки середнього віку. А досягнувши похилого віку, всі корейці йдуть у гори.

7. Ходити по горах – це таке улюблена розвага для корейців. Вони можуть встати о 8 ранку після дикої пиятики і все одно полізти на гору.

8. 90% корейців короткозорі й змушені носити окуляри або контактні лінзи. Окуляри надягають вже з самого дитинства, що мимоволі створює враження, ніби вони народжуються вже з поганим зором.

9. Абсолютно всі корейці користуються Internet Explorer. Про інші браузери вони й не підозрюють і більше того, багато хто навіть не знає, що таке браузер. Корейські сайти, відповідно, робляться тільки під Explorer, в будь-якому іншому браузері жоден корейський сайт не буде працювати коректно.

10. Багато корейців, щоб відкрити гугл, спершу відкривають naver.com (це корейська пошукова і не тільки система), вбивають у пошук «гугл» на корейському і потім клацають на сервері.

Південна Корея

11. Корейці дуже люблять каву, і кав’ярні тут зустрічаються на кожному кроці. Після обіду чи вечері випити чашечку кави – обов’язок.

12. Безкоштовний інтернет можна знайти завжди: у будь-яких установах, кафешках і навіть в автобусах.

13. Мережі кав’ярень, мережі кінотеатрів, мережі супермаркетів, мережі ресторанів, мережі барів, мережі універмагів – якщо у закладу немає клона де-небудь у Кореї, значить воно ще не доросло.

14. Вітчизняний продукт в Кореї дуже підтримується, тому багатьох імпортних товарів, таких як зубні пасти, жуйки, прокладки, чипси і т. д. – не знайти.

15. Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки. Грядки з капустою, городи з ріпкою і рисові галявинки можна знайти навіть у центрі міста.

Південна Корея

Південна Корея

16. Послуги стоматолога дуже дорогі, тому всі корейці ретельно стежать за гігієною зубів. Вони чистять зуби після кожного прийому їжі та кави, часто носять зубну щітку з собою в сумці, а в деяких закладах можна знайти безкоштовні щітки прямо в туалеті.

17. Освіті відведена чи не найважливіша роль в житті будь-якого корейця. Корейці вчаться з раннього ранку до глибокої ночі, незалежно від дня тижня, і використовують канікули для додаткових курсів або самостійного навчання.

18. Такого поняття, як відпустка, в Кореї немає. Є кілька днів, як правило, на початку серпня, коли багато працівників беруть відгул, щоб відпочити або з’їздити за кордон.

19. Є два великих національних свята: Новий рік за місячним календарем та осінній фестиваль, коли Корея не працює три дні. Більше часу на відпочинок немає.

20. Викладача в державному навчальному закладі може звільнити хіба що сам президент. Ця професія надзвичайно шанована й високооплачувана.

Південна Корея

21. Корейці із зайвою вагою зустрічаються дуже рідко. По-справжньому товсті – майже ніколи.

22. Дівчата охоче демонструють ноги, але ніколи – декольте.

23. У більшості кореянок маленькі груди і плоскі сідниці, зате дуже стрункі ноги.

24. Тому пластична хірургія процвітає. Дівчина може надути собі груди буквально за одну обідню перерву. Випустившись зі школи і вступивши до інституту, більшість дівчат у якості подарунка виправляють собі повіки, носи або ще що-небудь.

25. Кореянки ретельно доглядають за шкірою і волоссям і використовують немислиму кількість косметики і косметичних засобів. Без макіяжу кореянки не виходять на вулицю.

26. Багато хто визнає, що кореянки гарніше японок, китаянок та інших азіаток. Нехай навіть їхня краса в чомусь штучна.

Південна Корея

27. При всій чистоті на вулицях в Кореї дуже важко знайти урну для сміття.

28. Всі корейці добре співають і тому дуже люблять караоке.

29. Мобільний телефон є у всіх, навіть у бомжів.

Південна Корея

30. Будь-який телефон можна взяти «в кредит» на два роки.

31. У Кореї самий розпал шопінгу починається після 7-8 вечора, і в деяких районах триває до глибокої ночі.

32. Молодим людям приводити дівчат до себе додому не годиться, тому в Кореї дуже багато мотелів. ДУЖЕ багато.

33. Мотелі мирно сусідять з церквами: мовляв, нагрішив – помолися.

34. Всі хлопці до єдиного зобов’язані пройти армійську службу, якщо тільки ти не інвалід.

35. У Кореї панує якийсь культ їжі. Замість «Як справи?» Корейці запитують «Чи добре поїв?», Пропускати хоч один прийом їжі вважається мало не гріхом, і дієслово «їсти» здатний замінити безліч інших дієслів, наприклад, «пити алкоголь», «прийняти ліки», «дихати свіжим повітрям» і навіть «подорослішати на рік».

36. Їдять корейці дуже багато і різноманітно. До столу обов’язкові кимчи та інші закуски. Обід рідко обмежується лише однією стравою, коли ти думаєш, що вже ситий, приносять ще тарілки, поки не лопнеш.

Південна Корея

37. Про будь-яку корейську страву будь-який кореєць скаже вам, що вона неймовірно корисна для здоров’я. Найчастіше чомусь для чоловічого здоров’я.

38. П’ють корейці напевно ще більше за росіян. Швидко напиваються, але ніколи не буянять. Навіть п’яний кореєць не представляє особливої небезпеки. 🙂

Південна Корея

39. Кожен кореєць знає сотню-іншу дуже галасливих застільних ігор, спрямованих на те, щоб всі скоріше напилися.

40. Корейці дуже щедрий і чуйний народ. Вони обов’язково захочуть оплатити ваш обід і ніколи не відмовлять у допомозі.

41. У Кореї прийнято вітатися з вахтерами, водіями автобусів і прибиральницями, загалом, з усіма. Ви видаєте повагу до старшого за віком, а вже ким він працює, неважливо.

42. У це важко повірити, але, відповідно до одного джерела, 25% кореянок мають досвід роботи в інтимній сфері послуг: це повії, ескорт-послуги та дівчата «для спілкування» в барах і караоке.

43. Більшість одружених чоловіків зраджує своїм дружинам, і це вважається нормальним.

44. Більшість заможних корейських жінок не працює взагалі, виховуючи дітей.

45. Всі літні жінки виглядають однаково: однакові короткі нахімічені зачіски, однаковий одяг, однакові головні убори.

Південна Корея

46. У Кореї немає бродячих собак. Великих собак теж мало хто тримає, але дуже модно мати маленьку кишенькову собачку, фарбувати її шерсть в яскраві кольори і одягати в кумедний одяг.

47. Всупереч поширеному стереотипу, дуже мало корейців пробували собачатину.

48. Іноземці в Кореї діляться на дві категорії: студенти за обміном та вчителі англійської.

49. Корейці вважають за краще сидіти на підлозі, ніж сидіти на стільці або дивані.

50. Чи то прогноз погоди ніколи не помиляється, то чи корейці завжди-завжди тягають в сумці парасольку, але корейця неможливо застати зненацька дощем.

Південна Корея

51. У Кореї часто трапляються повені через зливи.

52. Гаманець будь-якого корейця набитий візитками і різними накопичувальними і знижковими картами і купонами.

53. Корейці слухають в основному корейську музику. Із західних виконавців слухають те, що модно.

54. Корейська музика – це в основному поп-музика, бой-бенди і герл-бенди, які мало чим відрізняються один від одного.

Південна Корея

55. Для кожної пісні у кожного музичного колективу є свій танець, який фанати знають напам’ять.

56. У Кореї немає площ. Є тільки майданчики перед деякими будівлями.

Південна Корея

57. У багатьох барах не можна тільки пити пиво, треба обов’язково замовити до пива закуски. Самі корейці не можуть просто пити пиво, їм обов’язково потрібно щось при цьому жувати.

58. Корейське телебачення – це реклама, корейські серіали, гумористичні шоу, шоу про красу, і передачі, в яких показують їжу.

59. Вгадати, що насправді рекламує корейська реклама, практично неможливо.

60. Нікого не хвилює, що молода красива дівчина повсюдно рекламує алкогольний напій.

61. При знайомстві корейці насамперед з’ясовують вік. Це важливо для подальшого стилю спілкування. Якщо співрозмовник старше хоча б на рік, до нього слід звертатися у ввічливій формі, бути шанобливим і послужливим.

62. Корейці часто проявляють нетактовність, задаючи особисті питання, на кшталт «Чи є у тебе бойфренд?» Або «А чому ти не заміжня?»

63. Молоді корейці перетворюють романтичні відносини в чергову драму, підглянуту по телевізору.

64. У Кореї курити можна практично скрізь. Знаки, що забороняють куріння, часто просто ігноруються.

65. Рідко можна побачити на вулиці дівчину з сигаретою. Курців-дівчат взагалі мало і курять вони тільки в барах і клубах.

66. На вулиці можна пити алкоголь. Корейці часто влаштовують імпровізовані пікніки з алкоголем і барбекю в найнесподіваніших місцях.

67. Корейці часто сміються без приводу, у відповідь на будь-яку фразу і зовсім несмішний жарт. Особливо вони радіють, коли іноземець говорить корейською.

68. У Кореї є парк, заставлений скульптурами чоловічих членів.

69. У Кореї практично ніхто нікого не називає по імені і не каже «ти» або «ви». Для звернення існує безліч спеціальних слів, для кожного випадку спорідненості і відносин.

70. Коли кореєць кличе когось до себе, він тримає руку долонею вниз, а в не вгору, як в інших країнах.Booking.com

Джерело: bohdan.org.ua

Facebook Comments

Залишити коментар

Коментарів

  • Я думав, що в них національний вид спорту – це стрільба з луку!

  • корейські дівчата вже мені подобаються 😉

  • Кореянки гарненькі. Я давній фанат режисера Кім Кі-Дока, то теж помітив з його фільмів, що дівчата там симпатичніші за китаянок чи японок

  • тіки не хочеться порівнювати Корею з Україною

  • А не варто. Обидві країни по-своєму цікаві. Тільки в корейців національна самоідентифікація сильніша й порядку більше.

  • а реклами так зняті, наче вони призначені для маленьких дітей, ну зовсім не серйозні

  • Я навіть не зрозумів, що у першій рекламі морозиво розкручують.