Світ очима бродяг

Україномовні відеоблоги про подорожі, яких варто подивитися

Автор: Андрій Пеляк
Останнім часом саме відеоблогери стають все популярнішими. Це зрозуміло, бо краще один раз побачити, ніж багато разів про щось прочитати. Подорожей це також стосується, адже в такий спосіб можна донести набагато більше інформації за короткий час. Я підібрав цікавих відеоблогерів, яких сам полюбляю дивитися. Тут не буде рейтингу, бо кожен по-своєму унікальний і цікавий. Отже, почнемо!

1.Ukraїner

Медіа-проект у повному розумінні цього слова. Це не лише подорожі Україною, а й розповіді про цікавих людей. Охоплено майже усі реґіони. Також тут розповідають про багато віддалених куточків, які для багатьох стануть відкриттям. Все це чудово знято, а ще зібрано багато нового матеріалу і над цим працює не маленька та професійна команда. Про все це можна почитати на http://ukrainer.net, а також підтримати проект.

2. Two-wheeled Chronicles

Проект гурту Фолькнери «Двоколісні хроніки». Подружня пара, що займається не тільки музикою, а й любить подорожувати на велосипедах. Їм вдалося здійснити по справжньому довгу подорож велосипедами з Києва до Австралії та в дорозі ще народився малюк! На цьому зупинятися ніхто не збирається в планах ще є обидві Америки та Азія. На їхньому каналі є досить багато відео де можна познайомитись з особливостями всіх країн, що їх відвідали Фолькнери. Особливо мені були цікаві подорожі Індією та Китаєм, але думаю тут кожен знайде щось для себе. Тому заходьте http://twowheeledchronicles.com та не забувайте підтримати мандрівників.

3. Blog 360

Це також досить молодий канал. В основному присвячений подорожам по Україні. Особливістю є чудові зйомки з висоти та приємні ведучі, котрі зможуть ознайомити Вас з новим цікавим містом. Матеріалу поки не багато, але будемо сподіватись на нові відео.

4. Towards The Sun

Це вже відеоблог справжнього бродяги, автор поїхав у безстрокову подорож на схід. Туреччина, Кавказ, Іран, Афганістан, Середня Азія, Китай і подорож ще триває. Все знімає сам, також, намагається заробляти по дорозі працюючи на різноманітних роботах. На каналі поки що два відео українською, тому підтримайте проект, щоб їх було набагато більше.
5. ПроПоходи

Це вже канал для справжніх любителів гір. Назва сама за себе говорить, тому якщо Ви любите походи то тут можна знайти як поради так і огляд спорядження. Подорожують не лише Карпатами, а є Румунія, Кіпр і навіть Ісландія. Заходьте на сайт проекту, не забувайте підтримувати.

Не забувайте, що це не рейтинг, а лише підбірка моїх улюблених відеоблогів про подорожі. Звичайно, що буде продовження і я постараюсь ще чогось цікавого знайти. Тому підтримуйте українських відеоблогерів і пишіть ще кого бажаєте додати.

Facebook Comments

Залишити коментар