Світ очима бродяг

Філадельфія. Моє відкриття Америки

Філадельфія

Автор: Сергій Яковлєв

Навіть не знаю, що й написати!:-)

Почалося все з участі у міжнародній програмі Camp America. Далі – переліт до «іншого світу», світу, повного несподіванок і здивованості.

Ми мешкали й працювали зі знайомим у невеличкому літньому таборі для дітей віком від 7 до 16 років. Але це не можна назвати роботою, скоріше то було більш схоже на отримання навичок спілкування англійською мовою.

Раз на тиждень ми мали вихідний, але можна було брати й більше (за мірою необхідності). От учасники табору й використовували цю нагоду, подорожуючи до американських мегаполісів, що знаходились поряд із нашим невеличким містечком Кінтнерсвіль, штат Пенсильванія.

Перш за все ми, відвідали Філадельфію, до якої лише годину потягом. Коли ми в’їжджали до «Філи», я зауважив купу приватних будинків.

Вокзал у Філадельфії знаходиться майже в центрі. Незвичним є те, що він…підземний! Як метро!

Далі ми придбали мапу і вешталися вулицями. На перший погляд, Філадельфія – великий промисловий центр штату, але з іншого боку – це одне з найстаріших міст США, що має тривалу історію.

Центральні квартали вражають своїм спокоєм та тишою. Місце досить цікаве та культурне! Дуже багато зелених парків та історичних пам’яток.

Перебуваючи у «Філі», ми відвідали майже всі історичні місця, а саме: Індепенденс-Хол (Зал Незалежності), де в 1776 році була прийнята декларація незалежності, а в 1787 році — Конституція США.

Поряд з двоповерховим «Залом незалежності» у спеціальному павільйоні перебуває Дзвін Свободи (Liberty Bell) – символ самостійності США. 8 липня 1776 року його передзвін сигналізував про здобуття  Штатами незалежності.

Liberty Bell

Також, ми заскочили до  United States Mint – монетного двору, де клепають американські центи.

На замітку фанам бейсболу – у Філадельфії є власна команда The Philadelphia Phillies, яка вважаеться однією з найсильніших у США, зокрема була  чемпіоном країни 2008 року.

Одним словом, це дивовижне місто, яке відвідують тисячі туристів. Завітайте до нього і отримайте море позитивних емоцій!Booking.com

Facebook Comments

Залишити коментар

Коментарів

  • Охоче вірю, що Філа дуже цікаве і гарне місто. Але хотілося б почитати власні враження автора, адже коли Штати здобули незалежність можна прочитати і в Інтернеті

  • Повністю згоден таку інформацію можна взяти з Вікіпедії!бродяги – це по перше емоції, пережитого та побаченого, а не атлас довідник…

  • Ні в якому разі. Стаття повинна залишитися.

  • А мені здається, що автор зумів передати свої враження.Кожна людина бачить та відчуває по-своєму.Хоч матеріал коротенький, але автору вдалося поділитися своїми враженнями.

  • kseniya, не зовсім з тобою згоден, автор більше розповів про саму Філадельфію, а не про те, що він там відчув і як воно побувати в тому місті. Але, вцілому, матеріал цікавий, я прочитав цікаві факти про Філадельфію і це мені сподобалось.

  • я нову про Нью Йорк відіслав Юркові)) Читайте на здоров’я))

  • На днях викладемо про Новий Йорк…стежте за нами!