Світ очима бродяг

Мої поїздки по Флориді – крокодиляча ферма

МОЇ ПОЇЗДКИ ПО ФЛОРИДІ – КРОКОДИЛЯЧА ФЕРМА

Автор: Михаїл Шакін

Так сталося, що я провів у Штатах чотири роки свого життя. Попередні оповідання з “американського” періоду можна знайти у рубриці “Пригоди” на блозі Shakin.ru. Сьогодні ж я хотів би розповісти про крокодилячу ферму, яку довелося відвідати.

Придбавши авто, я почав їздити по чарівній Флориді.

Розклад роботи у двох ресторанах був дуже насиченим, та все ж таки раз-два на тиждень мені вдавалося викроїти якихсь пів-дня. Я не міг сидіти на місці, адже на парковці мене чекав перший у житті автомобіль.

Містечко Джексонвілль, у якому мені випало жити, нічим особливим не відзначалося, тож вирішив зганяти кудись південніше. Мене приваблювало сусіднє місто Сент-Августин, засноване іспанськими конкістадорами у 1565 році.

Моє авто на парковці біля крокодилячої ферми:

Крокодилячу ферму Сент-Августину було засновано 1893 року. На фермі дає собі раду біля 20 видів крокодилів, а також інші тваринки.

Місце дуже колоритне – справжнісінькі джунглі!

Ферма починається з огорожі, де мешкає крокодил-альбінос – її гордість.

Є магазин із сувенірами, пов’язаними з цими милими зеленими звірюками.

Тут можна придбати футболки, капелюхи як у самого Індіани Джонса, кружки та іграшки з усміхненими крокодильчиками та багато іншого. На виході купую собі на згадку футболку з крокодилом-альбіносом – завтра її вдягну.

Рептилії вільно мешкають у ставочках та великих загонах, є ділянки ферми, де відвідувачі ходять по містках, а крокодили плавають в озері чи лежать на березі. Є павільйон, де можна спостерігати підводне життя тварин крізь скло. Навколо все цвіте й пахне, як і будь-де у Флориді. Навколишні пальми обживають чаплі – чомусь цим гордим птахам подобається сусідство з водними хижаками.

Крокодилів поділено за віком, маленькі – у дитячому садку, підлітки – з підлітками, дорослі живуть окремо.

Більш за все мені сподобався “дитсад” з маленькими рептиліями. Ви ходите по підмостку, а знизу аж вода чорна від малюків-крокодилів.

Поряд стоять автомати, в яких можна за 50 центів придбати жменьку крокодилячих сухарів (на вигляд дуже подібне до сухого собачого корму, а може, це він і є) і погодувати ними крокодилів, котрі дружно ловитимуть ваші сухарики.

Ось так виглядає крокодилячий дитячий садок під час годівлі:


Всім добре – ви у захваті від видовища, крокодили нагодовані, та й власник ферми задоволений, адже сухарі розкуповують немов гарячі пиріжки.

От крокодильчики наїлися й відповзають:

А ось знову хочуть сухарів:

Працівники спокійно ходять поміж великих крокодилів, просто переступаючи через них. Коли я це побачив, теж захотів постажуватися на цій фермі, щоб так само безтурботно переступати через хижих тварюк, але потім чогось перехтілося:

Окрім крокодилів, на фермі живуть велетенські черепахи, які легко можуть возити на спині дорослу людину, кози, багато видів папуг та інша живність.

Ви можете побачити мешканців звіринцю в усій красі на цьому слайд-шоу.

Крокодиляча ферма – це не лише зоопарк із великою кількістю рептилій.

Там працюють вчені, а для відвідувачів постійно проводяться різноманітні шоу, на яких демонструють свої можливості розмовляючі папуги, відбуваються вистави для дітей за участі кумедних мавпочок, а також хіти програми – показова годівля крокодилів, яка завжди збирає купу глядачів.

Що мені подобається – діяльність ферми грамотно організовано з точки зору бізнесу, робиться усе, щоб розважати відвідувачів та отримувати хороший дохід, який забезпечить гідне життя та смачне харчування тутешнім мешканцям, а також її власнику).

Краще один раз побачити, ніж один раз почути, тому я підібрав відеоролики, які покажуть вам крокодилячу ферму в усії красі:


Переклад з російської: Юрій Борисов

Джерело: http://shakin.ru/

Facebook Comments

Залишити коментар

Коментарів

  • Прикольно! Я чув, у нас хочуть в Севастополі таку відкрити. Здається, на базі…колишнього піонерського табору)))

  • Та крокодили дуже милі тваринки