Конкурс

Переможці конкурсу на найкращий звіт про подорож

Друзі!

Сьогодні настав час підбити підсумки нашого змагання. Перш за все, хочемо подякувати за інтерес до нашої ініціативи. У конкурсі брали участь 14 робіт. Усі звіти дуже цікаві, ми із задоволенням прочитали кожен з них.

Власне, дуже добре, що ми не обирали самі, а віддали це право вам, шановні читачі, адже обрати три найкращі роботи було б дуже складно – настільки багато класних звітів!

Отже, перші три місця посіли наступні автори:

1). Анна Вах – http://brodiahy.org.ua/world-as-we-see/yak-my-avtostopom-podorozhuvaly.html – 192 голоси.

Аню, вітаємо! Ти одержуєш динамо-ліхтар! Нехай він світить тобі у твоїх мандрах!

2).  Остап Процик – http://brodiahy.org.ua/world-as-we-see/praha-stokholm-varshava-vrotslav.html – 176 голосів.

Остапе, сподіваємось, набір посуду слугуватиме тобі у походах. Ти чесно його заробив!

3). Зоряна Крачковська – http://brodiahy.org.ua/world-as-we-see/nezabutnya-podorozh-v-charivnu-portuhaliyu.html – 168 голосів.

Зоряно, даруємо тобі скретч-мапу англійською мовою. Бажаємо, щоб вже найближчим часом на ній було відмічено всі країни, у яких ти хочеш побувати.

А тим, хто не потрапив до трійки призерів, дякуємо за участь! Ваші звіти були нічим не гіршими, але громадськість вирішила так, а не інакше. Бажаємо вам перемог у нових конкурсах, які ми обов’язково проводитимемо!

Просимо переможців надіслати нам свої контакті дані на електронну пошту – brodiahy@gmail.com – ми узгодимо доставку призів за наш рахунок.

До нових зустрічей!

Facebook Comments

Залишити коментар