Шляхами Батьківщини

Вихідні у Дніпропетровську

Вихідні у Дніпропетровську

Автор: Катерина Барбуль

Не кожна птиця перелетить через Дніпро… Відомі слова. А ось перепливти можливо і людині. А на водному плавзасобі дуже легко! Ми поїхали до Дніпропетровська родиною не музеї дивитися, а саме річкою Дніпром милуватися.

Знайомтесь, це набережна Дніпропетровська – найдовша у Европі, до речі.

Вихідні у Дніпропетровську

3Вихідні у Дніпропетровську

Вихідні у Дніпропетровську

Нещодавно відремонтовано. Тож виглядає гарененько. Можно гуляти часа зо два-три по ній. Ми виришили перепочити (адже з нами була маленька дитина). Та зупинились на траві з кавою та морозивом. Тут дозволяється відпочивати на газонах на європейський манер. На набережній стоять автомобілі з кавовими машинками (ми куштували дуже смачну італійську каву).

На нас чекав катер для прогулянки по Дніпру:

Вихідні у Дніпропетровську

Швидкість та адреналін захоплюють мого чоловіка. Цей катер може розігнатись до 90км\годину.
На гондолі ми по Дніпру вирішили не кататися (бо ми були з дитиною). Але це надзвичайно романтично. Отже, рекомендую.

Вихідні у Дніпропетровську

Повечеряти ми вирішили у кафе на набережній (не дешево до речі). Хоча дуже смачно, добре обслуговування та офіціантка допомагала забавляти дитину (навіть розмальовки принесла).

Вихідні у Дніпропетровську

Вихідні у Дніпропетровську

На нас чекала вітрильна яхта (це вже мені така романтика подобається). Дніпропетровськ з води виглядає зовсім по іншому. Дуже гарні зелені берега Дніпра. Галасливе місто стає тихим та спокійним.

Вихідні у Дніпропетровську

Вихідні у Дніпропетровську

Кожні вихідні у Дніпропетровську запускають з набережної надзвичайно гарні ліхтарики у небо. Ми теж спробували.

11Вихідні у Дніпропетровську

12Вихідні у Дніпропетровську

Ми запускали з мосту, що веде на Монастирський острів( частина парку Шевченко). До речі церков на цьому острові була заснована на Катерини2. Вона відкрита цілодобово. На острові дуже багато закладів громадського харчування. Є зоопарк та парк атракціонів. Але було вже пізно, тож ми поїхали до готелю.

Вихідні у Дніпропетровську

Можна зняти квартиру по добово, що значно дешевше, ніж проживання у готелі. Але ми хотіли, щоб було паркування для авто з охороною.

Наступного дня ми гуляли по парку Глоби. Кормили качок, голубів та лебедів. Дуже багато атракціонів для дитини та дорослих. Мені надзвичайно сподобався театр на воді та картінг. Цей парк знаходиться на головному проспекті міста – пр. К.Маркса. По ньому їздить туристичний трамвай (відкритий). Отже ми мали можливість покататися та подивитись на центр міста.

Вихідні у Дніпропетровську

Ми обідали у МакДональдсі на площі Леніна. Де в мене майже (!) поцупили гаманець якісь злодюжки. Будьте уважними!

Тож з гарним настроєм та відмінними фото ми поїхали додому. Приїздіть до Дніпропетровську та насолоджуйтесь життям, як ми!

Facebook Comments

Залишити коментар

Коментар

  • Гарна в них набережна! А так…сіре промислове місто