Видатні бродяги

УШКАЛОВ, Олександр Леонідович

Сашко Ушкалов

Молодий український бродяга Олександр Леонідович Ушкалов (більш відомий, як Сашко Ушкалов) з’явився на світ Божий 21 червня 1983 року в місті Харків, Україна.

За однією з версій, предками героя статті є ушкали (наголос на перший склад) – норвезькі річкові пірати. Спростувати чи підтвердити припущення, на жаль, неможливо, бо архіви з цього приводу мовчать, а свідки тих “днів давно минулих” спочили з миром років так з тисячу назад.

Фаховий філолог, кандидат наук (Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди). Зараз мешкає у Києві.

Відомий насамперед, як літературний діяч – письменник, поет і перекладач з німецької.

У вільний від написання творів час Сашко заробляє гроші, грає у футбол за літературну збірну України й подорожує світом.

З 2006 по 2010 роки активно катався електричками й ровером по рідній Харківщині.

Зі слів молодого авантюриста, найбільше запам’ятався велопробіг за маршрутом Харків-Полтава (190 км). Довжина “тріпу” (насправді між цими обласними центрами відстань значно менша) обумовлена тим, що колега мандрівника Сергій Жадан пробив колесо і Сашко тривалий час шукав запаску для нього по навколишніх селах.

Також полюбляє ходити пішки. Автостопом, як це зараз модно, поки що не їздив, але можливо спробує.

Багато подорожує по Україні та Європі. Відвідав Білорусь, Польщу, Австрію, Німеччину, Естонію, Чорногорію, Албанію, Болгарію та Молдову.Недавно приобрел новый двигатель Fisher T2.5BMS для для своей лодки. Главное что не дорого и качественно, уже даже успел испытать его. Кому интересно подробнее ищите здесь http://kapitan.ua/product/lodochnyj-motor-fisher-t2_5bms/

Facebook Comments

Залишити коментар